Tervetuloa pelaamaan jalkapalloa Halkian Alkuun!

 

JoukkueIkäryhmäSarja(t)Yhteyshenkilöt
Tytöt 12-132012-2013 
  • Vastuuvalmentaja: Juhani Jarner, juhani.jarner@gmail.com, 045 225 3233
Tytöt 08-112008-2011Opel-liiga T2008(E11) 2/2 taso
  • Valmentaja: Minna Salminen, minna.salminen@edu.pornainen.fi, 040 740 0645
  • Valmentaja: Maija Puhakka, maijapu@gmail.com, 040 768 1000
Tytöt 04-052004-2005Piirisarja T15 11v11 
  • Joukkueenjohtaja: Harri Roivainen, harritapio69@gmail.com, 040 521 8555
  • Valmentaja: Reetta Salama, 050 400 1753
  • Valmentaja: Petri Fomin, 040 732 2019
  • Valmentaja: Heidi Honkanen, 044 0597412
Pojat 12-132012-2013 
  • Vastuuvalmentaja: Juhani Jarner, juhani.jarner@gmail.com, 045 225 3233
Pojat 09-112009-2011Opel-liiga P2010 (F9) 3/3 taso ja P2011 (Fn8) 2/2 taso
  • Vastuuvalmentaja: Kimmo Vaittinen, vaittinen.kimmo@gmail.com, 044 764 8335
  • Valmentaja: Petri Kalkkinen, petri.kalkkinen@hotmail.com, 040 529 5101
Pojat 08-092008-2009Opel-liiga P2008 (E11) 3/3 taso ja piirisarja P11 5v5
  • Joukkueenjohtaja: Hanna Veikkola-Salonen, hanna.veikkola@gmail.com, 040 709 7676
  • Vastuuvalmentaja: Jarkko Koistinen, jarkko.koistinen@granlund.fi, 041 525 3799
  • Valmentaja: Mikko Vaittinen, mikko.vaittinen@skanska.fi, 040 078 1244
Pojat 06-072006-2007Piirisarja P13 vitonen ja P14 vitonen
  • Joukkueenjohtaja ja vastuuvalmentaja: Jari Tiittanen, jari.tiittanen@konecranes.com, 050 522 9963
  • Valmentaja: Rasmus Mattsson
  • Valmentaja: Janne Peltonen
C-pojat2004-2005Piirisarja P15
  • Joukkueenjohtaja: Juha Salminen, juha.salminen@edu.pornainen.fi, 0400 795 577
  • Vastuuvalmentaja: Mika Leppänen, mikatleppanen@gmail.com, 050 598 2530
B-pojat2002-2003Piirisarja P17
  • Joukkueenjohtaja: Rainer Takko, rainer.takko@vesipauli.fi, 050 060 9981
  • Vastuuvalmentaja: Mikko Tarkiainen, 040 704 3995
Naiset - edustus Uusimaa 5-divisioona
  • Joukkueenjohtaja: Päivi Honkanen, pmhonkanen@gmail.com, 043 824 4571
  • Vastuuvalmentaja: Tomi Ahonen
Miehet- edustus Uusimaa 5 ja 6-divisioona
  • Joukkueenjohtaja ja vastuuvalmentaja: Juha Salminen, juha.salminen@edu.pornainen.fi, 0400 795577

 

Etkö löytänyt itsellesi sopivaa ryhmää ylläolevasta listasta? Ota yhteyttä Timo Harhakoski, timo@harhakoski.fi, 0400 705 661, niin hoidetaan homma kuntoon!