Tervetuloa pelaamaan jalkapalloa Halkian Alkuun!

 

JoukkueIkäryhmäSarja(t)Yhteyshenkilöt
Tytöt 12-132012-2013 
  • Vastuuvalmentaja: Niklas Boström, niklas.bostrom@itaito.fi, 0400 114404
Tytöt 08-112008-2011 
  • Valmentaja: Minna Salminen, minna.salminen@edu.pornainen.fi, 040 740 0645
  • Valmentaja: Maija Puhakka, maijapu@gmail.com, 040 768 1000
TP 14-15 
   
Pojat 12-132012-2013 
  • Vastuuvalmentaja: Niklas Boström, niklas.bostrom@itaito.fi, 0400 114404
  • Valmentaja: Juhani Jarner, juhani.jarner@gmail.com, 045 225 3233
Pojat 10-112010-2011  
Pojat 08-092008-2009

Piirisarja P14 nelonen

Piirisarja P13 vitonen

  • Joukkueenjohtaja: Hanna Veikkola-Salonen, hanna.veikkola@gmail.com, 040 709 7676
  • Vastuuvalmentaja: Jarkko Koistinen, jarkko.koistinen@granlund.fi, 041 525 3799
  • Valmentaja: Mikko Vaittinen, mikko.vaittinen@skanska.fi, 040 078 1244
B-pojat2005-2007Piirisarja P17 nelonen
  • Joukkueenjohtaja: Jari Tiittanen, jari.tiittanen@konecranes.com, 050 522 9963
  • Vastuuvalmentaja: Mika Leppänen, mikatleppanen@gmail.com, 050 598 2530
Naiset - edustus Etelä harraste nelonen
  • Joukkueenjohtaja: Päivi Honkanen, pmhonkanen@gmail.com, 043 824 4571
  • Vastuuvalmentaja: Matias Salminen
Miehet- edustus Etelä 4- ja 6-divisioona
  • Joukkueenjohtaja ja manageri: Juha Salminen, juha.salminen@edu.pornainen.fi, 0400 795577
  • Pelaajavalmentaja: Olli Tiainen

 

Etkö löytänyt itsellesi sopivaa ryhmää ylläolevasta listasta? Ota yhteyttä Juha Salminen, juha.salminen@edu.pornainen.fi, 0400 795577, niin hoidetaan homma kuntoon!