Tervetuloa pelaamaan jalkapalloa Halkian Alkuun!

 

JoukkueIkäryhmäSarja(t)Yhteyshenkilöt
Tytöt 09-112009-2011Opel-liiga T2009(F9) 2/2 taso
  • Valmentaja: Minna Salminen, minna.salminen@edu.pornainen.fi, 040 740 0645
  • Valmentaja: Maija Puhakka, maijapu@gmail.com, 040 768 1000
Tytöt 04-082004-2008Piirisarja T14 8v8
  • Joukkueenjohtaja: Harri Roivainen, harritapio69@gmail.com, 040 521 8555
  • Vastuuvalmentaja: Reetta Salama, 050 400 1753
Pojat 09-112009-2011Opel-liiga P2010(Fn8) 2/2 taso
  • Vastuuvalmentaja: Kimmo Vaittinen, vaittinen.kimmo@gmail.com, 044 764 8335
  • Valmentaja: Petri Kalkkinen, petri.kalkkinen@hotmail.com, 040 529 5101
Pojat 08-092008-2009Opel-liiga P2008(En10) 2/3 ja 3/3 tasot
  • Joukkueenjohtaja: Hanna Veikkola-Salonen, hanna.veikkola@gmail.com, 040 709 7676
  • Vastuuvalmentaja: Jarkko Koistinen, jarkko.koistinen@granlund.fi, 041 525 3799
Pojat 06-072006-2007Opel-liiga P2007(E11) 3/3 taso, piirisarja P12 3/3 taso
  • Joukkeenjohtaja ja vastuuvalmentaja: Jari Tiittanen, jari.tiittanen@konecranes.com, 050 522 9963
Pojat 03-052003-2005Piirisarja P15 3/3 taso ja P14 3/3 taso
  • Joukkueenjohtaja: Timo Harhakoski, timo@harhakoski.fi, 0400 705 661
  • Vastuuvalmentaja: Juha Salminen, juha.salminen@edu.pornainen.fi, 0400 795 577
Naiset - edustus Uusimaa 5-divisioona
  • Joukkueenjohtaja: Päivi Honkanen, pmhonkanen@gmail.com, 043 824 4571
  • Vastuuvalmentaja: Sami Löf, 040 572 8647
Miehet - edustus Uusimaa 6-divisioona
  • Joukkueenjohtaja ja vastuuvalmentaja: Juha Salminen, juha.salminen@edu.pornainen.fi, 0400 795577
Miehet - KKI-35- 1983KKI-35 perus
  • Joukkueenjohtaja ja vastuuvalmentaja: Juha Salminen, juha.salminen@edu.pornainen.fi, 0400 795577

 

Etkö löytänyt itsellesi sopivaa ryhmää ylläolevasta listasta? Ota yhteyttä Timo Harhakoski, timo@harhakoski.fi, 0400 705 661, niin hoidetaan homma kuntoon!